Basisschool: groep 3,4,5

WEKELIJKS

JIBB Extra – Motorisch remedial teaching

Wekelijks


WEKELIJKS

Kind-ouder weerbaarheid

Wekelijks

Sportschool MAACH

KangoeroeKlup Helmond

zaterdag, 14 oktober 2017
OEC Korfbal

Hiphop – streetdance – groep 4,5,6

maandag, 16 oktober 2017
Unity Eight

Hiphop – streetdance – groep 3,4,5

maandag, 16 oktober 2017
HDS

Boogschieten – groep 5 t/m 8

maandag, 16 oktober 2017
Gymzaal Gasthuisstraat

Schoolhandbaltoernooi herfstvakantie – 18 & 19 oktober


De hele dag
Veka Sporthal

Bootcamp – Boksen – groep 5 t/m 8

woensdag, 18 oktober 2017
Gymbokx

Boksen – CrossFit – groep 5 t/m 8

woensdag, 18 oktober 2017
Gymbokx

Bootcamp – CrossFit – groep 5 t/m 8

woensdag, 18 oktober 2017
Gymbokx

Klimgym – groep 3,4

woensdag, 18 oktober 2017
Gymzaal De Veste

Klimgym – groep 3,4

woensdag, 18 oktober 2017
Gymzaal Dierdonk

Synchroonzwemmen voor meiden – groep 3 t/m 8 (zwemdiploma A+B verplicht!)

woensdag, 18 oktober 2017
Laco Sportcentrum Helmond

Kinderyoga – groep 1 t/m 4

donderdag, 19 oktober 2017
Montessorischool ‘speelzaal’

Padel Tennis – groep 5 t/m 8

donderdag, 19 oktober 2017
Tennisvereniging ’t Lobke

Knallen met ballen – groep 1,2,3

donderdag, 19 oktober 2017
Gymzaal odulfusschool

Knallen met ballen – groep 1,2,3

donderdag, 19 oktober 2017
Gymzaal OBS de Stroom

Kinderyoga – groep 4 t/m 8

donderdag, 19 oktober 2017
Montessorischool ‘speelzaal’

Knallen met ballen – groep 4,5,6

donderdag, 19 oktober 2017
Gymzaal odulfusschool

Knallen met ballen – groep 4,5,6

donderdag, 19 oktober 2017
Gymzaal OBS de Stroom

Escaperoom – groep 3,4,5

donderdag, 19 oktober 2017
Sporthal de Braak

Kidsbootcamp – groep 1 t/m 4

donderdag, 19 oktober 2017
Mansouri Gym

Kickboksen – groep 5 t/m 8

donderdag, 19 oktober 2017
Mansouri Gym

Kind/ouder weerbaarheidstraining – groep 3,4 en ouder(s)

vrijdag, 20 oktober 2017
Sportschool MAACH

Mountainbiken – groep 5 t/m 8

vrijdag, 20 oktober 2017
Wielerbaan Buitenlust

Jazzballet – groep 3,4

vrijdag, 20 oktober 2017
’t Brandpunt

Kind/ouder weerbaarheidstraining – groep 5 t/m 8

vrijdag, 20 oktober 2017
Sportschool MAACH

Mountainbiken – groep 5 t/m 8

vrijdag, 20 oktober 2017
Wielerbaan Buitenlust

Jazzballet – groep 5,6

vrijdag, 20 oktober 2017
’t Brandpunt

Honkbal – groep 3 t/m 8

vrijdag, 20 oktober 2017
Mulo Honkbal Softbal

Speeltuin! – groep 1,2,3

vrijdag, 20 oktober 2017
Speeltuin Helmond West

KangoeroeKlup – groep 1,2,3

zaterdag, 21 oktober 2017
OEC Korfbal