Activiteiten

= Leeftijd t/m 18 jaar
| |
WEKELIJKS

JIBB Extra – Motorisch remedial teaching

Wekelijks

WEKELIJKS

Kind-ouder weerbaarheid

Wekelijks

Sportschool MAACH
WEKELIJKS

Weerbaarheidstraining samen sterk voor ouders en/met kinderen

Wekelijks

Sportschool MAACH
WEKELIJKS

Zaalvoetbal Paulus Potterlaan

Wekelijks

Gymzaal Paulus Potter
VOL
WEKELIJKS

Bewegen met Peuters

Wekelijks

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 18 december 09.00 – 10.00 uur

dinsdag, 18 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 18 december 10.00 – 11.00 uur

dinsdag, 18 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 18 december 11.00 – 12.00 uur

dinsdag, 18 december 2018
VOL

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 18 december 12.30 – 13.30 uur

dinsdag, 18 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 18 december 13.30 – 14.30 uur

dinsdag, 18 december 2018
VOL

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 19 december 10.00 – 11.00 uur

woensdag, 19 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 19 december 11.00 – 12.00 uur

woensdag, 19 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 19 december 12.30 – 13.30 uur

woensdag, 19 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 19 december 13.30 – 14.30 uur

woensdag, 19 december 2018
VOL

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 20 december 09.00 – 10.00 uur

donderdag, 20 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 20 december 10.00 – 11.00 uur

donderdag, 20 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 20 december 11.00 – 12.00 uur

donderdag, 20 december 2018
VOL

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 20 december 12.30 – 13.30 uur

donderdag, 20 december 2018
VOL

Schoolschaatsen (alleen voor BO) 20 december 13.30 – 14.30 uur

donderdag, 20 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 21 december 10.00 – 11.00 uur

vrijdag, 21 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 21 december 11.00 – 12.00 uur

vrijdag, 21 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 21 december 12.30 – 13.30 uur

vrijdag, 21 december 2018

Schoolschaatsen (alleen voor VO) 21 december 13.30 – 14.30 uur

vrijdag, 21 december 2018
VOL

Schaatsen – groep 1 t/m 8

maandag, 24 december 2018
VOL

Schaatsen – groep 1 t/m 8

maandag, 24 december 2018
VOL

Jungle Gym – groep 1-2

donderdag, 27 december 2018
VOL

Jungle Gym – groep 3-4

donderdag, 27 december 2018

Apenkooi – groep 5-6

donderdag, 27 december 2018

Kidswing – Peuters (2,5-4 jaar) & groep 1-2

donderdag, 27 december 2018

Apenkooi – groep 7-8 & VO

donderdag, 27 december 2018
VOL

HipHop Kids – groep 3 t/m 5

donderdag, 27 december 2018

HipHop Kids – groep 6 t/m 8

donderdag, 27 december 2018

Jazz/Modern – groep 4 t/m 8

donderdag, 27 december 2018
VOL
Kinderyoga

Ouder-Kind yoga –groep 5 t/m 8

vrijdag, 28 december 2018

Kindertafeltennisfeest! – groep 4 t/m 8

vrijdag, 28 december 2018
VOL
Kinderyoga

Ouder-Kind yoga –groep 1 t/m 4

vrijdag, 28 december 2018

Zaalvoetbaltoernooi


Urban Parkour & Fight Acrobatics –groep 5 t/m 8

woensdag, 2 januari 2019
VOL

Kidsbootcamp – groep 1 t/m 4

woensdag, 2 januari 2019

Urban Parkour & Acrobatics– groep 3 – 4

woensdag, 2 januari 2019

Kickboksen – groep 5 t/m 8

woensdag, 2 januari 2019

Basketbal – groep 5-6

woensdag, 2 januari 2019

Judo – groep 1 t/m 4

woensdag, 2 januari 2019

Basketbal – groep 7-8 & VO

woensdag, 2 januari 2019

Kickmix – groep 4 t/m 6

woensdag, 2 januari 2019

Ju-Jitsu – groep 5 t/m 8

woensdag, 2 januari 2019
VOL

Glow speurtocht – groep 1 t/m 4

woensdag, 2 januari 2019
Run

Freerunnen – groep 3 t/m 5 – 09:00-10:00 Extra groep!

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Freerunnen – groep 3 t/m 5 – 10:00 – 11:00 uur

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Freerunnen – groep 6 t/m 8 – 11:00 – 12:00

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Lasergamen – groep 4 t/m 8 – 11:30 – 12:30

donderdag, 3 januari 2019
Run

Freerunnen – groep 6 t/m 8 – 12:00 – 13:00- Extra groep!

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Lasergamen – groep 4 t/m 8 – 13:00 – 14:00

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Lasergamen – groep 4 t/m 8 – 14:15 – 15:15

donderdag, 3 januari 2019
VOL
Run

Lasergamen – groep 4 t/m 8 – 15:30 – 16:30 Extra groep!

donderdag, 3 januari 2019
VOL

Schaatsen – groep 1 t/m 8

vrijdag, 4 januari 2019
VOL

Schaatsen – groep 1 t/m 8

vrijdag, 4 januari 2019

Minnie Dans – Peuters (2,5-4 jaar) & groep 1-2

vrijdag, 4 januari 2019
VOL

Streetdance/HipHop – Groep 3-8

vrijdag, 4 januari 2019
WEKELIJKS

Beweegtuin

Wekelijks

WEKELIJKS

GoldenSports

Wekelijks

WEKELIJKS

Wandelen in en rondom je wijk

Wekelijks

WEKELIJKS

Bewegen Valt Goed (Weerbaarheid en valpreventie)

Wekelijks

JIBB
WEKELIJKS

Wandelmiddagen in Helmond West

Wekelijks

Westwijzer
WEKELIJKS

Walking Football

Wekelijks

WEKELIJKS

Beweegroutes

Wekelijks

De Pannehoeve

Valpreventie


Wandelen met … (Beweegroutes)


WEKELIJKS

Bewegen op maat!

Wekelijks

Gymzaal de Westwijzer
WEKELIJKS

JIBB Extra – Motorisch remedial teaching

Wekelijks

WEKELIJKS

Het beweeguurtje

Wekelijks

Gymzaal de Fonkel