Basisschool: groep 3,4,5

WEKELIJKS

JIBB Extra – Motorisch remedial teaching

Wekelijks


WEKELIJKS

Kind-ouder weerbaarheid

Wekelijks

Sportschool MAACH
WEKELIJKS

Weerbaarheidstraining samen sterk voor ouders en/met kinderen

Wekelijks

Sportschool MAACH
WEKELIJKS

Sport & Spel Weverspark

Wekelijks


Kinderyoga

Kinderyoga – groep 1 t/m 4

dinsdag, 16 oktober 2018
Yoga Yin Yang
Kinderyoga

Kinderyoga – groep 5 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
Yoga Yin Yang
VOL

Taekwon-Do – groep 1 t/m 3

dinsdag, 16 oktober 2018
Fitnessclub Helmond

Taekwon-Do – groep 4 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
Fitnessclub Helmond
VOL

Golf – groep 3 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
HGC Overbrug
VOL

Kidsbootcamp – groep 1 t/m 4

dinsdag, 16 oktober 2018
Mansouri Gym
VOL

Golf – groep 3 t/m 8 – extra groep!

dinsdag, 16 oktober 2018
HGC Overbrug

Kickboksen – groep 5 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
Mansouri Gym

Hiphop – groep 3 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
Unity Eight
VOL

Breakdance – groep 3 t/m 8

dinsdag, 16 oktober 2018
Unity Eight

Korfbal groep 1 t/m 6

woensdag, 17 oktober 2018
Sportcomplex de Braak

Ouder-kind weerbaarheid – groep 3 t/m 8 + ouders

woensdag, 17 oktober 2018
Sportschool MAACH
VOL

Padel tennis – groep 4 t/m 5

woensdag, 17 oktober 2018
Tennisvereniging ‘t Lobke
VOL

Padel tennis – groep 6 t/m 8

woensdag, 17 oktober 2018
Tennisvereniging ‘t Lobke
VOL

Skateboarden – groep 3 t/m 5

woensdag, 17 oktober 2018
Tienerhuis Jongerencentrum

Dansen/streetdance – groep 1 t/m 6

woensdag, 17 oktober 2018
Mansouri Gym
VOL

Synchroonzwemmen – groep 3 t/m 8 (Zwemdiploma A + B verplicht)

woensdag, 17 oktober 2018
Laco Sportcentrum Helmond
handbal

Handbal toernooi – groep 4 t/m 5

donderdag, 18 oktober 2018
Suytkade
handbal

Schoolhandbaltoernooi

donderdag, 18 oktober 2018
Suytkade

Bootcamp – groep 3 t/m 5

vrijdag, 19 oktober 2018
Bootcamp Brandevoort
VOL

Mountainbiken – groep 5 t/m 8

vrijdag, 19 oktober 2018
Wielerbaan Buitenlust

Bootcamp – groep 6 t/m 8 + VO

vrijdag, 19 oktober 2018
Bootcamp Brandevoort
VOL

Mountainbiken – groep 5 t/m 8 extra groep!

vrijdag, 19 oktober 2018
Wielerbaan Buitenlust

Volleybal – groep 3 t/m 5

vrijdag, 19 oktober 2018
Gymzaal Polaris
VOL

Ouder – kind bootcamp – groep 3 t/m 8 + ouder(s)

vrijdag, 19 oktober 2018
Bootcamp Brandevoort
VOL

Funny Fortnite – groep 3 t/m 5

vrijdag, 19 oktober 2018
Gymzaal De Veste

Danceballet – groep 3 t/m 4 (Brandevoort)

vrijdag, 19 oktober 2018
‘t Brandpunt

Danceballet – groep 3 t/m 4 (Brouwhuis)

vrijdag, 19 oktober 2018
Fitnessclub Helmond

Danceballet – groep 5 t/m 8 (Brandevoort)

vrijdag, 19 oktober 2018
‘t Brandpunt

Danceballet – groep 5 t/m 8 (Brouwhuis)

vrijdag, 19 oktober 2018
Fitnessclub Helmond